درباره ما

برند کندی از سال 1945 ، زمانی که "مدل 50" خود، اولین ماشین لباسشویی خانوارها را ارائه کرد، بخشی از تاریخ صنعتی ایتالیا بوده است. بیش از 75 سال است که برند ایتالیایی Candy محصولی را ارائه می کند که ترکیبی از قابلیت دسترسی ، نوآوری و سهولت استفاده با هدف تأمین نیازهای مصرف کنندگان خود و همراهی آنها در زندگی روزمره با راه حل های هوشمند است.

Candy که در بین برندهای برجسته اروپایی در صنعت کالاهای سفید قرار دارد ، در حال حاضر طیف کاملی از لوازم مستقل و داخلی را با راه حل های قابل دسترسی و هوشمند برای شستشو ، پخت و پز و نگهداری ارائه می دهد.

کندی نتیجه ی تجربه طولانی ، سوابق مکرر و باثبات ، موفقیت ها و نوآوری های عملکردی و هوشمند است. به لطف دانش خود در مورد مصرف کنندگان ، در سال 2014  این برند "simply-Fi"را توسعه داده است و اولین طیف کاملی از وسایل Wi-Fi می باشد که از طریق یک برنامه اختصاصی می تواند از راه دور مدیریت شود.

این برند با فعالیت روز افزون خود توانسته تا به امروز که 75 سال از تولد آن می گذرد محبوبیت زیادی در سراسر جهان برای خود کسب کند و سبد کالایی کاملی اعم از لباسشویی ، ظرفشویی ، جاروبرقی و یخچال و فریزر را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روانه بازاردنیا کند.

گروه کندی هم اکنون سالیانه تعداد 10.000.000 انواع لوازم خانگی را در سراسر جهان روانه بازار می کند و توانسته با علم و تکنولوژی و همچنین کیفیت بالای محصولات، سهم قابل توجهی از بازارلوازم خانگی را در دنیا از آن خود کند.

این مجموعه بزرگ در سال 1395 به طور رسمی با نام تجاری کندی در ایران شروع به فعالیت کرد و هم اکنون توانسته تمامی گروهای محصولی خود را با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا و همچنین خدمات پس از فروش استاندارد وارد بازار مصرف ایران کند.