تاریخچه کندی

برند کندی از سال ۱۹۴۵، زمانی که “مدل ۵۰” خود، اولین ماشین لباسشویی خانوارها را ارائه کرد، بخشی از تاریخ صنعتی لوازم خانگی ایتالیا بوده است. بیش از ۷۵ سال است که برند ایتالیایی کندی محصولی را ارائه می‌کند که ترکیبی از قابلیت دسترسی، نوآوری و سهولت استفاده با هدف تأمین نیازهای مصرف‌کنندگان خود و همراهی آنها در زندگی روزمره با راه حل‌ های هوشمند است. کندی که در بین برندهای برجسته اروپایی در صنعت کالاهای سفید قرار دارد، در حال حاضر طیف کاملی از لوازم مستقل و داخلی را با راه حل های قابل دسترسی و هوشمند برای شستشو، پخت و پز و نگهداری ارائه می‌دهد. کندی نتیجه‌ی تجربه طولانی، سوابق مکرر و باثبات، موفقیت ها و نوآوری های عملکردی و هوشمند است. به لطف دانش خود در مورد نیازهای مصرف کنندگان، در سال ۲۰۱۴ این برند “simply-Fi”را توسعه داده است و اولین طیف کاملی از وسایل Wi-Fi می باشد که از طریق یک برنامه اختصاصی می تواند از راه دور مدیریت شود. این برند با فعالیت روز افزون خود توانسته تا به امروز که ۷۵ سال از تولد آن می گذرد محبوبیت زیادی در سراسر جهان برای خود کسب کند و سبد کالایی کاملی اعم از لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و یخچال و فریزر را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روانه بازار دنیا کند. گروه کندی هم اکنون سالیانه تعداد ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ انواع لوازم خانگی را در سراسر جهان روانه بازار می کند و توانسته با علم و تکنولوژی و همچنین کیفیت بالای محصولات، سهم قابل توجهی از بازار لوازم خانگی را در دنیا از آن خود کند. این مجموعه بزرگ در سال ۱۳۹۵ به طور رسمی با نام تجاری کندی در ایران شروع به فعالیت کرد و هم اکنون توانسته تمامی گروه های محصولی خود را با کیفیت و تکنولوژی روز دنیا و همچنین خدمات پس از فروش استاندارد وارد بازار مصرف ایران کند.

محصولات کندی

"کندی"
یک برند ایتالیایی

کندی دارای یک صفحه لمسی به سبک ایتالیایی‌ست که شما در طراحی محصول و توجه آن به جزئیات می‌توانید ببینید و همینطور در نگرش برند به سبک زندگی، غذا و خانه می‌توانید سبک ایتالیایی این برند را احساس کنید.

"ماموریت ما"
سهولت در استفاده

کندی به دلیل میانگین قیمت نهایی کالا (نسبت به ارزش کارایی آن در بازار رقابتی) در هر رده‌بندی تولید خود و بر اساس مجموع فناوری‌های آسان آن برای استفاده مورد توجه مصرف‌کنندگان می‌باشد.

"چشم انداز ما"
یک محصول هوشمند

کندی رویکرد هوشمندانه‌ای دارد چرا که این برند ایده‌های بسیاری برای ساده‌سازی زندگی روزمره شما با طیف کاملی از محصولات لوازم خانگی و راه حل‌ های منحصر به فرد و درخشان ارائه می‌دهد.

"نوآوری دائمی"
پیشگام در نوآوری

کندی همیشه در زمینه ارتقای نوآوری در بازار جهانی شستشو پیشگام بوده است. از افتخارات کندی می توان به تولید اولین ماشین لباسشویی کاملا ایتالیایی در سال ۱۹۴۵ و اختراع نسخه درب از جلو "مدرن" در اواخر دهه 50 اشاره کرد.

از اولین لباسشویی تا وسایل خانگی وای فای

کندی همیشه در زمینه ارتقای نوآوری در بازار جهانی شستشو پیشگام بوده است. اولین ماشین لباسشویی کاملا ایتالیایی را در سال ۱۹۴۵ تولید کرد و مخترع نسخه درب از جلو “مدرن” در اواخر دهه پنجاه بود که استاندارد اروپایی را تعیین می کرد و هنوز هم ادامه دارد. این برند در ادامه مسیر خود، با تجربیاتش در شستشو برای دستیابی به سهام مهم بازار در بخشهای استراتژیک بازار و تسریع رشد سودآور قدرت گرفت.

نام کندی از سال ۱۹۴۵ که اولین ماشین لباسشویی خانوادگی را در بازار ایتالیا ارائه داد، قسمت مهمی از تاریخ صنعتی کشور ایتالیا بوده است. امروزه کندی با داشتن موقعیت تجاری مشخص در بازار، به لطف تجربه ۷۵ سال به علاوه در میان بزرگان اروپایی صنعت شستشو، طیف گسترده ای از لوازم خانگی بزرگ ایستاده و داخلی را ارائه می دهد.

لوازم خانگی یک مفهوم انقلابی جدید برای ایتالیای پس از جنگ بود و به یک موفقیت بزرگ تبدیل شدند زیرا آنها نیازهای واقعی خانواده های ایتالیایی را برآورده می کردند. نام کندی از یک ترانه آمریکایی الهام گرفته است. صدای دلنشینی که سفیدی لباس های شسته شده را کاملا برانگیخته می کند.

کندی، امروزه جدیدترین پیشرفت های فناوری را در خود جای داده است. ماشین های لباسشویی باید لباس ها را به طور کاملا تمیز بشویند، با قیمت مناسب به فروش برسند و ظاهر خوبی داشته باشند. کندی بلافاصله تلاش خود را برای بهبود مستمر کیفیت و عملکرد محصولات خود با تمرکز بر فناوری و طراحی کاربردی آغاز کرد. به این ترتیب اثر خود را در تکامل ماشین لباسشویی در ایتالیا نشان داد و در اواخر دهه پنجاه ، استاندارد اروپا را با استفاده از لباسشویی های اتوماتیک، اولین لباسشویی کاملا اتوماتیک درب از جلو و دیگ افقی را تنظیم کرد.

از سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۵ ، دامنه محصولات در حال گسترش بود. فناوری، نوآوری، قابلیت ها و زیبایی ها اساس تمام لوازم خانگی جدید کندی باقی ماند. رده محصولات توکار نیز در این بازه معرفی شد. در دهه ۱۹۸۰ اولین محصولات کنترل شده الکترونیکی به ویژه ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ارائه شد. مشخصه دهه ۱۹۹۰ توسعه تجارت در بازارهای بین المللی با ادغام برندهای مهم ملی و بین المللی بود که در بسیاری از کشورها اثری از تاریخ لوازم خانگی بر جای گذاشت.

در هزاره جدید، کندی به رشد خود ادامه داد: تا سال ۲۰۰۲، محصولات خود را در مجموع ۱۱۱ کشور صادر میکرد. این توسعه از نظر صنعتی نیز با افتتاح کارخانه ها در روسیه، ترکیه و چین ادامه یافت. کندی به راه اندازی نوآوری ها با ماشین ظرفشویی ۱۵ نفره خود، DUO ، اولین دستگاه توکار برای ترکیب ماشین ظرفشویی و اجاق الکترونیکی چند منظوره در اندازه های استاندارد ایجاد کرد. در سال ۲۰۱۴، simply-fi ارائه شد “اولین طیف گسترده ای از لوازم خانگی متصل به وای فای، همراه با کنترل از راه دور”.

در سال ۲۰۱۷ اولین صفحه نمایش تمام لمسی خود را ارائه کرد، در حال حاضر کندی با یک پیشینه طولانی، نوآوری های مداوم، مفاهیم کاملا جدید و موفق را داراست. مشخصه ی محصولات کندی، سهولت و نوآوری در عملکرد هوشمند خود می باشند. آنها برای آن دسته از مشتریان سنتی طراحی شده اند که علاقه مند به لوازم خانگی با کیفیت بسیار بالا و قابل اعتماد، با تمرکز ویژه در ترکیب طراحی و سهولت در عملکرد و بهبود کیفیت زندگی هستند.